Učte se se mnou v mých online kurzech

Angličtina s příběhem

V sedmnácti poutavých a interaktivních epizodách se naučíte 400 nejčastěji používaných anglických slovíček, a to vše při sledování animovaného příběhu. Součástí kurzu jsou také chytré aplikace pro procvičování slovní zásoby, videa se srozumitelným vysvětlením gramatiky a pokyny krok za krokem, co dělat každý den.

Víc informací

Nepravidelná slovesa za 14 dní

Nelezou vám do hlavy, jejich tvary jsou nepředvídatelné, tipnout si správnou výslovnost je loterie. A na co proboha má angličtina předpřítomný čas??? Přestaňte se s nimi trápit a prostě se je naučte.
Za 14 dní zvládnete všechny tvary 50 nejčastějších nepravidelných sloves, a to aktivně s použitím ve větách. I ten předpřítomný čas konečně pochopíte!

Víc informací

Naučte se učit anglicky

Kurz vás dovede k sestavení vlastního studijního plánu, aby učení bylo efektivní a hlavně - aby vás bavilo! Desítky tipů, návodů a tutoriálů, které vám pomohou začít se pravidelně učit anglicky. Věnujeme se metodám a technikám pro zvládnutí všech oblastí jazyka a navíc pro vás mám odkazy na osvědčené zdroje, které vám pomohou angličtině lépe rozumět, plynuleji mluvit i psát a bez problémů číst. Tyhle techniky se nepodobají ničemu, co vás učili ve škole!

Víc informací

10x English

Rozšiřte a aktivujte svou slovní zásobu, zvyšte plynulost a správnost mluvení a výrazně zlepšete své porozumění mluvené angličtině. Krátké dialogy a texty jsou seřazeny podle úrovní od začátečníků po pokročilé a zahrnují slovní zásobu přes 3000 slov. Nahrávky si můžete vzít do auta nebo si sami procvičovat výslovnost a plynulost řeči v naší chytré aplikaci.

Víc informací