Lenka kouka na HELE trans e1652084356927

Angličtina s příběhem

Co kdybyste se dneska pustili do angličtiny, vydrželi u toho a konečně přestali být začátečníkem?

Angličtina s příběhem je kurz, který vám pomocí napínavého animovaného seriálu představí nejpoužívanější anglická slovíčka a provede vás studiem krok za krokem tak, že si slovní zásobu i gramatiku osvojíte tím nejefektifnějším a nejspolehlivějším způsobem.

UK
Polygloti
3
ATECR
Toastmasters

Nikdy by mě nenapadlo, že se dá jazyk učit tak zábavným způsobem. Učím se angličtinu teprve půl roku a jelikož je mi 48 let, moc jsem nedoufala, že se něco naučím. Už za měsíc mi kurz pomohl naučit se lépe rozumět mluvené angličtině a dodat si odvahu a začít mluvit. Úplně mě nadchlo věnovat se angličtině ještě více a naučilo mě to pravidelnosti.

Romana Svobodová

RomanaSvobodova 1

Svět je plný příležitostí – pracovních, osobních, cestovatelských, studijních, volnočasových… Je na vás, abyste je popadli za pačesy.

Ať už s angličtinou začínáte poprvé, podruhé, nebo podesáté, uvědomujete si to jasně:

Víc než kdy předtím platí, že se v tom světě plném příležitostí mluví anglicky. Takže je potřeba ji zvládnout líp než na úrovni prvních pěti lekcí.

Jenže podobně jako před vámi mnoho dalších studentů, než se přihlásili do kurzu Angličtina s příběhem, máte možná problém udržet motivaci anebo vás odrazuje pocit, že se učíte zbytečně.

Pokud je to váš případ, kurz Angličtina s příběhem vám dodá osvědčený postup a propracované materiály potřebné k tomu, abyste začátečnickou úroveň konečně opustili.

Chcete angličtinu studovat efektivně, učit se opravdu užitečné věci a vše si skutečně dlouhodobě pamatovat?

Kdybych měla zhodnotit, co mi váš kurz dal, bylo by toho hodně. Bezvadné byly fráze a slovíčka současné angličtiny, ale hlavně: opravdu jsem si vytvořila denní návyk, už si ani neumím představit den bez angliny. Konečně mám pocit, že se posouvám někam dál než k oprašování toho, co už jsem kdysi uměla. A co mi Váš kurz vzal? Pocit, že na to nemám!!!!!! Jasně že mám, víc rozumím a hlavně mám chuť učit se dál!

Daniela Tájková

DanielaTajkova 1

Až kurz dokončíte, budete zvládat:

400 nejpoužívanějších anglických slovíček
... která vám postačí k tomu, abyste zvládli téměř všechny turistické situace a vyřídili každodenní záležitosti.
1
Základní gramatiku
... abyste chápali běžné věty a sami je dokázali vytvořit.
2
Porozumění mluvené angličtině
... abyste slovíčkům, která znáte, konečně rozuměli, i když je někdo vysloví v reálném životě.
3
Výslovnost a mluvení
... abyste byli schopni mluvit srozumitelně anglicky v jednoduchých každodenních situacích.
4
Učit se pravidelně a s chutí
... protože si osvojíte návyk, kterému půjde těžko odolat.
5

Ale především...

Díky kurzu Angličtina s příběhem získáte znalosti a dovednosti, které opravdu využijete – a stanou se odrazovým můstkem pro vaše další angličtinářská dobrodružství!

HELE mock e1651918088277

Angličtina s příběhem

5.970,-

s webinářovou SLEVOU jen

4.970,-

thepay v2 220209 bw gpay

Co najdete uvnitř kurzu

1a

1

17 animovaných epizod s napínavým příběhem

Učit se slovíčka může být pěkná otrava! Ovšem ne s tímto kurzem. Využívá animovaný seriál, který vás se slovní zásobou seznamuje postupně zábavnou formou. Snadno si osvojíte 400 nejběžnějších anglických slovíček (nejspíš ale mnohem víc!) a budete překvapeni, jak rychle se vaše znalosti angličtiny začnou zlepšovat.

2

Audionahrávky příběhu ve dvou rychlostech

Ať už jste začátečník, který potřebuje postupovat pomalu a s textovou oporou, nebo chcete procvičit poslech reálné angličtiny v běžném konverzačním tempu, verze nahrávek v různých rychlostech vám poskytnou přesně to, co potřebujete. Můžete si je dokonce stáhnout a poslouchat offline.

2
3

3

Návod k opakování krok za krokem

Jakmile se se slovíčky seznámíte, je čas nasadit je do praxe. V kurzu postupujeme systematicky způsobem, který vám pomůže si nová slovíčka a fráze opravdu osvojit. Od jednotlivých slovíček a frází z příběhu pokračujeme k náročnějšímu použití v různých kontextech. Na konci kurzu budete schopni slovní zásobu s jistotou používat.

4

Nahrávky k osvojení správné anglické výslovnosti

Výslovnost může být při učení angličtiny jednou z nejtěžších věcí, kterou je třeba zvládnout. S kurzem Angličtina s příběhem získáte nejen nahrávky pořízené rodilými mluvčími – mám pro vás i na míru vytvořenou aplikaci, která vám pomůže natrénovat výslovnost, a to ve cvičeních, která zaberou deset minut nebo méně.

4
5

5

Videa s vysvětlením gramatiky

Anglická gramatika není úplně jednoduchá a některé jevy nám Čechům můžou dát pěkně zabrat. Proto jsou součástí kurzu Angličtina s příběhem také videa s vysvětlením gramatiky každé epizody. Snadno pochopitelným a zábavným způsobem se tak dozvíte například o slovesných časech, tvoření otázek, nepravidelnostech podstatných jmen či slovosledu.

6

Balíčky slovní zásoby s obrázky a zvukovými nahrávkami připravené k procvičování v mobilních aplikacích

Pokud si chcete procvičovat slovní zásobu i mimo domov, můžete mít materiály z kurzu Angličtina s příběhem hned po ruce. Každý díl obsahuje balíčky slovní zásoby s obrázky a zvukovými nahrávkami, které můžete použít v mobilních aplikacích. Krátká opakování čtení, porozumění či mluvení vám pomohou upevnit znalosti nových slovíček třeba i po cestě do práce.

6
7

7

Seznamy slovní zásoby se slovíčky a kontextovými větami připravené k vytištění

Kromě digitálních zdrojů získáte ke každé epizodě také materiály k vytištění. Ty jsou skvělé pro opakování a procvičování a pomohou vám sledovat váš pokrok v průběhu studia. 

Funguje to!

Díky mému osvědčenému postupu a podpůrným materiálům budete moci konečně nechat začátečnickou úroveň angličtiny za sebou a začnete objevovat nové příležitosti!

HELE mock e1651918088277

Angličtina s příběhem

4.970,-

thepay v2 220209 bw gpay

Na co se studenti často ptají,
než se pustí do kurzu
Angličtina s příběhem

Je to pro začátečníky! Kurz se zaměřuje především na slovní zásobu, která se v angličtině používá nejčastěji – a tedy právě začátečníkům se nejvíc hodí. Bez slovíček neřeknete nic 😉 Používáme je v dialozích a frázích se základní gramatikou. Pokud je toto vaše první setkání s angličtinou, dozvíte se všechno, co je do začátků potřeba. Pokud se ke studiu vracíte po kratší či delší přestávce, využijete prvních lekcí k zopakování základů, na nichž pak budete rychle stavět dál.

Zaměřujeme se na to, co je pro začátečníky nejdůležitější: na nejužitečnější slovní zásobu. Bez slovíček neřeknete nic! Abyste je opravdu bezpečně zvládli, používám jedinečný, poutavý příběh, který vás s nimi seznámí (a bude vás bavit), a vedeme vás k systematickému opakování, díky kterému si naučené věci opravdu zapamatujete. Se slovíčky si přirozeně osvojíte i gramatiku, kterou vám navíc v kontextu a pochopitelně vysvětluji.

Kurz Angličtina s příběhem je navržen tak, abyste jej mohli absolvovat svým vlastním tempem. Někteří studenti napoprvé projdou kurz rychle (příběh je tak poutavý, že chcete znát konec!) a pak se vrátí k podrobnějšímu studiu. V kurzu najdete detailního průvodce, který vám každý den napoví, co máte dělat. Budete-li podle něj postupovat, můžete vše zvládnout během dvou měsíců.

Mnoho lidí si myslí, že klíčem k úspěchu při učení se nového jazyka je síla vůle. Že se prostě musí víc snažit a k učení se přinutit. Jenže je to právě naopak! Snaha přinutit se k učení je kontraproduktivní. Pokud se musíte do učení nutit, znamená to, že vás to nebaví. A pokud vás to nebaví, nebudete chtít v učení pokračovat. Místo spoléhání se na silnou vůli je třeba zaměřit se na hledání způsobů, jak si celý proces užít a jak ho zařadit do každodenní rutiny. Právě proto je náš kurz vystavěný kolem příběhu, který vám dodá potřebnou motivaci posouvat se kupředu. K opakování a upevňování látky pak používáme krátká cvičení, která se vám vejdou i do nejnabitějšího dne.

Ke kurzu máte doživotní přístup. Všechny materiály se dají stáhnout, takže si je můžete uložit na vlastním počítači a být tak nezávislí i na kurzové platformě.

Chcete se angličtinu studovat efektivně, učit se opravdu užitečné věci a vše si skutečně dlouhodobě pamatovat?

Teď je ta pravá chvíle!

Angličtina s příběhem

4.970,-

Nejlepší doba na učení angličtiny byla, když jste byli malí. Druhá nejlepší doba je teď.

Všichni bychom si přáli, abychom si perfektní znalost angličtiny odnesli už ze školy. Pokud máte dojem, že jste svou příležitost už nejspíš propásli a jste na to moc staří (pomalí, hloupí,… doplňte podle potřeby), chci vám dodat trochu optimismu.

Jsem upřímně přesvědčená, že lepší chvíle na to, abyste angličtinu opravdu zvládli, už nebude. Svět se mění a bez křišťálové koule do budoucnosti nikdo nevidí, ale na tuhle jednu věc jsem ochotná vsadit cokoliv: angličtina bude ještě pěkně dlouho světovým jazykem číslo jedna. Je tedy naprosto jisté, že se vám bude hodit – a při spoustě aktivit se bez ní prostě neobejdete.

A já vím, že na to máte. I když teď ještě pochybujete – jako mnoho dalších mých studentů před vámi. Nechci ale, abyste za půl roku nebo za rok přešlapovali pořád na stejném místě a přemítali, jaké by to bývalo bylo, kdybyste se dneska odhodlali k akci.

bckg1mobile

Chci, abyste si vyzkoušeli, jaké je zažít si v angličtině skutečný pokrok. Jaké to je, když si ve správnou chvíli vybavíte slovíčka, rozumíte mluvené angličtině, umíte dát dohromady vlastní věty. A chci, abyste sami sobě poděkovali za rozhodnutí, které jste dneska udělali.

Držím vám palce!

Lenka

HELE mock e1651918088277

Angličtina s příběhem

4.970,-